2009 yılından günümüze güven, disiplin, ve istikrarla hizmet veren Onurhan Reklam A.Ş. sektöründe geniş ürün yelpazesi, profesyonel hizmet anlayışı ve kalitesiyle, iç mekan ve açık hava reklamcılığı sektörünün önde gelen kuruluşları arasındadır.

Tasarım, üretim, montaj ve bakım hizmetini kendi bünyesinde çözümleyen Onurhan Reklam A.Ş. 3000 m2’lik alanda faaliyet göstermekte ve tecrübeli montaj ekibiyle ülke çapında hizmet verebilmektedir.

Kuruluşumuzu, en son teknolojinin gerektirdiği teknik alt yapıyla destekliyoruz. Kurulduğumuz günden bu güne, hiç durmaksızın büyüyen hedeflerimizle ve toplam kalite yönetimine gösterdiğimiz kararlılıkla, yolumuza devam ediyoruz.

Misyonumuz
Onurhan Reklam A.Ş. her zaman yenilikçi ileriye dönük bir firma olmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda sektördeki gelişmeleri, yenilikleri, teknolojileri ve ürünleri takip ve tedarik etmekle birlikte müşterilerinin kaliteli işlere en hızlı şekilde ulaşmalarını, iş teslimindeki memnuniyetlerini yüksek kılmayı hedeflemektedir.

 Vizyonumuz

Onurhan Reklam A.Ş. gerçekleştirmiş olduğu projelerdeki kaliteli ve başarılı projeleri , teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sektöründe başarılı ve aranılan  kuruluş olmuş ve olmaya devam etmektedir.